درباره ما

درباره ی فروشگاه کتاب ،مقالات تخصصی و محصولات دانلودی بیبلیوفایل بیشتر بدانیم :

بیبلیو در زبان لاتین به معنی مرجع است و سایت بیبلیوفایل به منظور فراهم کردن محیطی برای خرید و فروش انواع فایل و محصولات دانلودی نظیر کتاب الکترونیک پی دی اف (pdf) و ایپاب (Epub)، داستان انگلیسی و زبان اصلی ، داستان صوتی انگلیسی ، رمان انگلیسی، مقالات تخصصی isi ، پایان نامه و تحقیقات دانشجویی و دانش آموزی ، پکیج های آموزشی صوتی و تصویری، نرم افزار،پکیج های گرافیکی ، غکس و فایل های کاربردی و… در بستر اینترنت ایجاد شده است.

در بیبلیوفایل به راحتی می توانید فروشگاه شخصی فروش محصولات دانلودی خود را ساخته و فایل های خود را به فروش برسانید و یا به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار دهید.

سیاست کلی سایت :

سیاست کلی ما ساخت مرکزی برای دسترسی و دانلود رایگان است که کاربر بتواند فقط با یک جستجوی ساده ، محصول دانلودی مورد نظر خود را پیدا کرده و دانلود نماید، اما متاسفانه ساخت و نگهداری سایت هایی نظیر بیبلیوفایل نیاز به فضای زیاد و سرور اختصاصی دارد که ماهانه هزینه ی زیادی را بر دوش تیم سازنده قرار میدهد و طبق تجربه و نهایتا منجر به تعطیلی آن سایت می شود. به هر حال قیمت اکثر کالاها بسیار ناچیز گذاشته شده است که شما کاربر گرامی ، بدون آنکه هزینه زیادی متقبل شوید ، فایل مورد نیاز خود را خریداری نموده و استفاده نمایید.

 

برای کمک به تیم سایت چه کارهایی می توانیم انجام دهیم؟

 

برای کمک به تیم سایت بیبلیوفایل و بهتر شدن آن، به چند طریق می توانید اقدام کتید:

 

۱_خرید محصولات سایت 

بدیهیست که ممکن است  بسیاری از محصولات موجود در سایت را با کمی جستجوی بیشتر در سایت های دیگر پیدا کرده و به طور رایگان دانلود نمایید ، اما محصولاتی در سایت بیبلیوفایل وجود دارند که به راحتی در سایت های دیگر پیدا نمی شوند و پیدا کردن انها کاری سخت و دشوار است و بسیاری از آنها با قیمت های بالا در سایت های خارجی به فروش می رسند ، در نتیجه حفظ و نگهداری چنین سایت هایی نظیر بیبلیوفایل لازم است . همچنین با بزرگتر شدن سایت بیبلیوفایل و افزایش تعداد فروشندگان و خرید مستمر از آنها ، عده ی زیادی از بهره ی مالی آن بهره مندمی شوند و نوعی کارآفرینی ایجاد می شود.

در نتیجه تا جای ممکن سعی در خرید از سایت داشته باشیم.

۲_سفارش محصول :

در بیبلیوفایل می توایند هر محصول قابل دانلودی را سفارش دهید تا ما آن را در سایت موجود کنیم ، برای سفارش سریعتر محصول می توانید از طریق اینستاگرام بیبلوفایل اقدام نمایید.

همچنین در صورت تمایل پیچ اینستاگرام بیبلیوفایل را دنبال نمایید تا از محصولات جدید و پرفروش باخبر شوید.

۳_ تبلیغات در سایت 

خوشبختانه سایت بیبلیوفایل طوری طراحی شده است که امکان تبلیغات و اضافه کردن بنر در چند سایز و در بخش های مختلف سایت وجود دارد، با دادن تبلیغات به سایت می توانید در حفظ و نگهداری سایت کمک نمایید.

برای اطلاع از هزینه ها و نوع تبلیغات با شماره های موجود در قسمت ارتباط با ما ، تماس حاصل نمایید.